top of page

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas tas ir? Ziepes?

Jā, tās ir ziepes. Veidoju ziepju ziedus un dažādas figūriņas no gatavas ziepju bāzes (Forsbury, Lielbritānijas zīmols), bez laurijsulfāta. Izvēlos ziepju bāzi ar šī sviestu (baltā bāze) un ar alveju (caurspīdīgā bāze).

Cik ilgs ir izgatavošanas laiks?

Vairāki pušķi manā katalogā ir ar atzīmi "Pieejams". Tos varu nosūtīt jau nākamajā dienā. Pārējie pušķi tur ir ielikti iedvesmai, lai apmēram vari iedomāties, ko es varu pagatavot. Atkarībā no sezonas un noslogojuma, pušķa izgatavošanai var būt nepieciešamas 2-10 dienas.

Kā tiek veidoti ziepju ziedi?

Ziepju bāze tiek sagriezta gabaliņos, izkausēta. Tai pievieno ziepju krāsvielas (tā, lai var nomazgāt) un ziepju smaržvielas (lai nerodas alerģija) un lej silikona formās.

Kā saņemt?

Visbiežāk es izvēlos ziepes un ziepju pušķus sūtīt ar pakomātiem. Es visu kārtīgi iesaiņoju. Tāpat, pirms tam vienojoties, varu savus darbus nogādāt līdz Rīgai.

Ko darīt ar ziepju pušķi?

Ta nu tas ir, ka ziepju ziedu pušķu galvenā funkcija ir labi izskatīties un labi smaržot. Protams, tos var arī izmantot roku mazgāšanai, bet es tevi saprotu, ja tev ir žēl izjaukt tādu skaistumu.

Cik ilgi stāv ziepju pušķis?

Smarža turas vairākus mēnešus. Pēc tam pušķim traucē tikai pārlieku liels mitrums, karstums un putekļi. Karstumā un mitrumā ziepes var pārklāties ar pilieniem. Tos var noslaucīt un kādu laiku paturēt ziepes citā telpā. Putekļus var noslaucīt ar otiņu.

Kontakti

Sazinies ar mani, lai uzdotu savu jautājumu

  • Facebook
  • Whatsapp
  • Instagram
  • TikTok
Paldies par ziņu!
bottom of page